CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Zespół SchirmmacheraZespół Schirmmachera

    O schirmmacherze

    Ekspert od parasoli reklamowych

    • Zespół schirmmachera
    • Historia firmy
    • Kontakt

Christian Ströhle
Founder & CEO
christian@schirmmacher.com
+43 5523 62 56 221

>> więcej o Christianie

Paweł Poprawa
Area Manager Poland
pawel@schirmmacher.com
+48 695 121 118

Michael Lüers
Head of Sales & Product Manager
michael@schirmmacher.com
+43 5523 62 56 222

>> więcej o Michaelu

Helin Sahbaz
Sales & Project Manager
helin@schirmmacher.com 
+43 5523 62 56 212

>> więcej o Helin

Luca Wenninger
Online Marketing & Web Admin
luca@schirmmacher.com
+43 5523 6256 213

>> więcej o Luce

Nicolai Kriesel
UX & Content Admin
nicolai@schirmmacher.com
+43 5523 6256 213 

>> więcej o Nicolaiu

Sabine Peter
Sales & Project Manager
sabine@schirmmacher.com
+43 5523 62 56 223

>> więcej o Sabine

Schirmmacher – 50 lat doświadczenia
Więcej informacji na temat voucheraZamknij baner