CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Dostawa parasola wzorcowegoDostawa parasola wzorcowego

    Szybka i tania dostawa parasola wzorcowego

    Na życzenie wyślemy Ci parasol wzorcowy. Przesyłka gratis!

Zamówienie wzorca

Chcesz się przekonać o jakości naszych produktów przed zakupem? Możesz zamówić u nas niezadrukowane wzorce wielu modeli. Nasze wzorce wysyłamy szybko oraz z darmową dostawą!
 

Jak mogę zamówić próbkę?

Wzorce można łatwo zamówić na stronie internetowej produktu, klikając przycisk „Zamów wzorzec”. Możesz również wysłać nam prośbę o dostawę wzorca mailem lub telefonicznie.
 

Jak długo trwa dostawa wzorca?

Z reguły nasze wzorce parasoli otrzymasz w ciągu 2-3 dni na terenie UE i w ciągu 3-4 dni poza UE. W pilnych przypadkach skontaktuj się z nami osobiście, a sprawdzimy możliwości jeszcze szybszej dostawy.

 

Jakie modele mogę zamówić jako wzorce?

Standardowo jako wzorce wysyłamy wszystkie parasole przeciwdeszczowe i małe parasole przeciwsłoneczne. W przypadku innych produktów (np. parasoli ogrodowych i namiotów) dostawa próbek jest możliwa na indywidualne zapytanie. Należy pamiętać, że przy takich specjalnych zamówieniach mogą zostać naliczone koszty dostawy.
 

Czy mogę zamówić również próbkę z nadrukiem?

Wszystkie wzorce, które standardowo wysyłamy, są niezadrukowane. Jeśli chcesz się jednak zorientować w jakości druku, zazwyczaj możemy również wysłać próbkę z Twoim nadrukiem. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami przygotowania, które jednak są odliczane przy złożeniu zmówienia. Czas dostawy różni się w zależności od produktu i metody druku. Prosimy wtedy o kontakt, udzielimy Ci wtedy więcej informacji. 

 

Czy mogę zwrócić próbki?

Z reguły próbki nie podlegają zwrotowi. Jeśli jednak zwrot wzorców jest dla Ciebie ważny (np. jeśli zamówiłeś kilka wzorców), po prostu skontaktuj się z nami. Znajdziemy dla Ciebie dobre rozwiązanie.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
Tel.: +48 61 8800005
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe
Schirmmacher – 50 lat doświadczenia
close