CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Od października 2020 należymy do Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w PoznaniuOd października 2020 należymy do Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Poznaniu

    Od października 2020 należymy do Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Poznaniu

Schirmmacher członkiem Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

 

Jako firma respektująca zasady społecznej odpowiedzialności biznesu zamierzamy aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności oraz podejmować współpracę z podmiotami gospodarczymi z naszego otoczenia. Dlatego też miło nam poinformować, że należymy do Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej z siedzibą w Poznaniu. Jej celem od ponad 30 lat jest "wspieranie rozwoju przedsiębiorstw oraz skuteczne reprezentowanie interesów regionalnych mikro, małych i średnich firm". Izba ta jest organizacją samorządu gospodarczego wspierającą lokalne przesiębiorstwa, organizującą konferencje gospodarcze a także prowadzącą działalność kulturalną, oświatowo-wychowawczą czy towarzyską. 

Schirmmacher, od 2020 roku obecny na polskim rynku, jest wiodącym dostawcą parasoli reklamowych z nadrukiem, wspierającym firmy w zakresie promocji i reklamy. Wysoka jakość w niskiej cenie, krótkie terminy dostaw oraz niewielkie ilości minimane to nasze cechy charakterystyczne. Mamy nadzieję, że współpraca z WIPH przyniesie korzyści dla obu stron.


Schirmmacher – 50 lat doświadczenia