CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

Przykładowe projekty parasoli przeciwsłonecznych z nadrukiem

Parasol przeciwsłoneczny to popularny nośnik reklamowy w  restauracjach, ogródkach dla gości, na imprezach lub w miejscach publicznych. Są więc jednym z najpopularniejszych mediów reklamowych w otwartych przestrzeniach. Możliwości projektowe parasoli są ogromne. Schirmmacher oferuje całe ich spektrum. Tutaj znajdziecie Państwo kilka przykładów.

Parasole przeciwsłoneczne małe

Parasol przeciwsłoneczny Sunshine Round o średnicy 1,80 m z owiewką, zadrukowany cyfrowo na całej powierzchni. Użytkowany jako parasol gastronomiczny.

Parasol przeciwsłoneczny Sunshine Round o średnicy 1,80 m z owiewką, czarny, z nadrukowanym logo na panelu. Parasol na różne eventy.

Parasol przeciwsłoneczny Sunshine Square 1,25 x 1,25 m bez owiewki, zadrukowany cyfrowo na całej powierzchni. Użytkowany jako parasol prezentacyjny przy stoisku na targach.

Parasol przeciwsłoneczny Sunshine Square 1,25 x 1,25 m bez owiewki, zadrukowany cyfrowo na całej powierzchni. Użytkowany jako parasol reklamowy na otwartej przestrzeni.

Parasol przeciwsłoneczny Sunshine Round o średnicy 2 m z owiewką, zadrukowany cyfrowo na całej powierzchni.

Parasole przeciwsłoneczne duże (gastronomiczne)

Parasol Sun Square Modern PS  4 x 4 m z owiewką i nadrukiem na wszystkich panelach i owiewkach. Wentyl w poszyciu pozwala odprowadzić ciepło i usprawnia cyrkulację powietrza, co z kolei zwiększa stabilność parasola.

Parasol Sun Square PS  3,5 x 3,5 m z owiewką i nadrukiem na wszystkich panelach i owiewkach. Drugi dach w poszyciu pozwala odprowadzić ciepło i jeszcze bardziej usprawnia cyrkulację powietrza, co z kolei zwiększa stabilność parasola.

Parasol gastronomiczny Sun Square SG otwierany za pomocą sznurka, zadrukowany na wszystkich panelach i owiewkach.

Parasol gastronomiczny Sun Square Natural SG 3 x 3 m z logo nadrukowanym na owiewce. Wentyl w poszyciu pozwala odprowadzić ciepło i usprawnia cyrkulację powietrza, co z kolei zwiększa stabilność parasola.

Parasol przeciwsłoneczny Sun Round Markt KS o średnicy 5 m z owiewką, z nadrukiem na całej powierzchni.

Parasol przeciwsłoneczny Sun Round o średnicy 3,5 m z owiewką i nadrukiem logo na panelu.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe