CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

Referencje - przykładowe projekty namiotów reklamowych

Namiot składany jest popularną przestrzenią reklamową w marketingu, ponieważ doskonale sprawdzi się na targach i eventach, a także jako stoisko sprzedażowe czy informacyjne. Możliwości projektowe przy drukowaniu namiotów są ogromne. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów namiotów składanych od Schirmmachera.

Hagleitner

Namiot składany Pro Fold 3x3 zadrukowany całopowierzchniowo z wejściem na zamek błyskawiczny. Wszystkie ściany boczne są zadrukowane na całej powierzchni w kolorystyce zgodnej z życzeniem klienta.


Gixx Grills & BBQ

Namiot składany Pro Fold 3x6 stosowany na targach oraz w innych celach prezentacyjnych. Pawilon jest w pełni zadrukowany. Produkcja na życzenie: ściany boczne są zadrukowane cyfrowo po obu stronach, dzięki czemu reklama przyciąga uwagę zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz namiotu.


McDonald’s

Namiot składany Pro Fold 2x2 jako nowoczesne stoisko targowe. Zadrukowany całopowierzchniowo ze ścianami bocznymi. Świetne jako stoisko sprzedażowe z uszczelnieniem poszycia na szwach.


Straż pożarna Bad Soden am Taunus

Namiot składany Pro Fold 3x6 jest bardzo dużym namiotem składanym z nadrukiem cyfrowym na całej powierzchni. W komplecie z zadrukowanymi ścianami bocznymi, naprzeciwlegle z oknami i bez okien. Idealnie nadaje się na festyny, eventy i inne imprezy.


Harreither

Średniej wielkości namiot składany Pro Fold 3x4,5 zadrukowany cyfrowo wraz z kompletem ścian.  Służy jako stoisko targowe oraz jako punkt informacyjny podczas imprez sportowych.


Pozostałe artykuły na temat namiotów rozkładanych:

Wskazówki przy zakupie namiotu | Porównanie serii namiotów | Odpowiedni rozmiar namiotu - poradnik | Instrukcja rozkładania namiotu | Przykładowe projekty namiotów | Namioty "poczekalnie" | Namioty specjalistyczne

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe