CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Przezroczyste parasole przeciwdeszczowePrzezroczyste parasole przeciwdeszczowe

Przezroczyste parasole przeciwdeszczowe & parasole z okienkiem z własnym znakowaniem klienta

 

Personalizowane przezroczyste parasole jako wyjątkowe upominki firmowe


Z naszego doświadczenia wiemy, że ​​przezroczyste parasole to rosnący trend - nie tylko ze względu na ich nowoczesny wygląd, ale także dlatego, że pozwalają ludziom zobaczyć, to co jest wokół nich oraz spadające na nie krople deszczu. Zamień deszczowy dzień swojego klienta w czarujące przeżycie dzięki swoim personalizowanym parasolom. Ten prezent na pewno wyróżni się z tłumu!


Zaprojektuj z nami swój własny parasol!

Fare - parasole przeciwdeszczowe premium

Z pewnością dokonasz dobrego wyboru wybierając przezroczyste parasole marki FARE. Oferujemy wysokiej jakości parasole znanej marki w najlepszych cenach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o parasolach FARE, kliknij tutaj.

Osobiste wsparcie & darmowy projekt

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych przezroczystych parasoli, z przyjemnością udzielimy Ci osobistego wsparcia. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy lub porady dotyczącej projektu. Chętnie przygotujemy również bezpłatną wstępną wizualizację.

Zamówienia specjalne & produkcja na zamówienie

 

Jeśli masz konkretny pomysł na projekt parasola z przezroczystymi elementami, daj nam znać! Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci parasole z przezroczystymi fragmentami na wielu panelach i w różnych kształtach. Limitem jest twoja wyobraźnia! 


Dlaczego warto wybrać przezroczysty parasol reklamowy?

Najwyższa jakość

Przezroczyste parasole firmy FARE posiadają wysokiej jakości poszycie z polietylenu i druty z włókna szklanego, co gwarantuje niezwykle wysoką odporność na wiatr. Ich pokryta przyjemną w dotyku warstwą soft-touch rączka oraz automatyczne otwieranie na przycisk zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Możliwe do personalizacji detale - grawerunek laserowy, naklejka 3D doming & pasek zapinający

Twoje logo może być oczywiście umieszczone na dachu parasola. Jeśli jednak chcesz spersonalizować swój parasol nieco subtelniej, możesz umieścić naklejkę 3D lub wykonać grawerunek laserowy w rączce parasola. Pasek zapinający w naszych parasolach również może być zadrukowany. To są te detale, które tworzą świetne upominki reklamowe!

Nowoczesny dizajn

Kolorowe elementy parasoli zdecydowanie odgrywają kluczową rolę w przyciąganiu uwagi przechodniów. Dlatego też parasole powinny nie tylko wyglądać tradycyjnie - powinny być również stylowe i nowoczesne. W związku z tym nasz przezroczysty parasol posiada kolorowy stelaż i elementy, dzięki czemu przyciąga wzrok i oczarowuje wszystkich swoją oryginalnością i szykiem.

Przezroczyste okienko

Jeśli nie jesteś jednak przekonany do w pełni przezroczystych parasoli, możesz wybraćmodel z przezroczystym okienkiem. Jest ono wystarczająco duże, aby użytkownicy mogli przez nie patrzeć, zmagając się z nieprzychylną pogodą zmierzając do domu. A jeśli chcesz, możesz też nadrukować na okienku zabawny element, taki jak broda.

Praktyczne korzyści

Przezroczyste parasole są popularne nie tylko ze względu na nowoczesny design, są również bardzo przydatne. O wiele łatwiej jest porozmawiać z kimś innym, gdy pada deszcz. Możesz także lepiej obserwować ruch uliczny i swoje otoczenie. Przede wszystkim czyni to przezroczyste parasolki fantastycznym prezentem dla turystów, którzy przebywają w zatłoczonych miastach i nie chcą przegapić niczego wokół.


Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli masz pytania dotyczące naszych przezroczystych parasoli, skontaktuj się z naszymi specjalistami.
Mamy duże doświadczenie związane z parasolami i chętnie pomożemy Ci stworzyć niepowtarzalny parasol!

Najwyższa jakość

Najlepsze ceny

Darmowa dostawa

Indywidualny projekt

Osobiste doradztwo

Pierwszy projekt gratis

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe