CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

Projektant parasoli 3D od Schirmmachera

Konfigurator 3D od firmy Schirmmacher to duże ułatwienie w projektowaniu parasoli przeciwdeszczowych i przeciwsłonecznych z nadrukiem. Dzięki niemu użytkownicy i nasi  klienci mają możliwość lepszej i łatwiejszej wizualizacji swoich pomysłów.

Zalety Projektanta parasoli 3D

  • atrakcyjna wizualizacja
  • pomoc przy podjęciu decyzji
  • możliwość wysokiej jakości prezentacji modelu
  • łatwa obsługa
  • lepsze możliwości podglądu motywów przechodzących przez krawędzie paneli
  • możliwość nadruku zewnętrznego i wewnętrznego
  • oprogramiowanie online - nie musisz go pobierać

 

Projektant parasoli 3D może łatwo wygenerować podgląd parasoli przeciwdeszczowych lub przeciwsłonecznych z nadrukiem. Niezależnie od metody druku, od nadruku całopowierzchniowego, poprzez nadruk logotypu aż do nadruku od wewnątrz, nasz konfigurator nie ma ograniczeń.

Funkcje Konfiguratora 3D

Możesz wybierać spośród różnych modeli parasoli przeciwdeszczowych i przeciwsłonecznych. Dla każdego modelu dostępny jest szablon projektowy, który można łatwo edytować w programie graficznym. Możesz edytować nie tylko nadruk na zewnątrz, ale także od wewnątrz parasola. Za pomocą jednego kliknięcia możesz ustwić przejrzystość, parametry i położenie motywu. Aby sprawdzić, jak współgra kolor stelaża z poszyciem możesz wybierać spośród dostępnych kolorów stelaża.

Udostępnianie projektu 3D

Oczywiście projekty 3D mogą być również udostępniane innym użytkownikom. Możesz udostępnić projekt za pomocą zrzutu ekranu bądź funkcji linkowania, dzięki której projekt 3D może być łatwo udostępniany za pomocą adresu URL.

Wdrażanie projektu - technika druku

Po utworzeniu projektu parasola za pomocą naszego projektanta 3D, możesz go wysłać bezpośrednio do nas za pośrednictwem linka. Projekt jest przez nas sprawdzany, następnie przygotowujemy ofertę i informujemy Cię, jakich danych potrzebujemy do wykonania nadruku. W zależności od ilości i projektu dobierana jest odpowiednia technologia druku. Stosujemy różne metody,  od druku cyfrowego po rotacyjny. Oferujemy odpowiednie rozwiązanie dla każdej okoliczności.

Film instruktażowy

 

Nasz projektant parasoli 3D znajduje się tutaj.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
Tel.: +48 61 8800005
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe
Schirmmacher – 50 lat doświadczenia