CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • parasole nadrukiemparasole nadrukiem

    Parasole z nadrukiem

    - indywidualnie zadrukowane parasole przeciwdeszczowe

    - z twoim logo lub zdjęciem

Wybierz typ parasola

Niskie ceny

Dostawa gratis

Szeroki wybór

Pierwszy projekt za darmo

Parasole z nadrukiem od eksperta!

Ekskluzywny product designer 3D

Dzięki naszemu wyjątkowemu product designerowi 3D w prosty sposób stworzysz wirtualną wizualizację swojego przyszłego parasola

Osobiste doradztwo

Specjalizujemy się w parasolach z nadrukiem i chętnie osobiście doradzamy naszym Klientom w tym zakresie.

Indywidualny projekt

W naszym rozległym asortymecie znajdziesz wiele modeli parasoli z szerokimi możliwościami personalizacji. Również produkcja na zamówienie jest możliwa.

Wybór według tematu

Dodatkowe informacje

do katalogu online

Parasole z nadrukiem - przykłady:

Parasol z nadrukowanym logo
Parasol z nadrukowanym logo
Parasol w małych ilościach z nadrukowanym logo
Parasol z nadrukowanym logo
Parasol z nadrukowanym logo od wewnątrz
Nadruk od wewnątrz
Parasol reklamowy z nadrukiem całopowierzchniowym
Nadruk całopowierzchniowy
Parasol reklamowy z nadrukiem na rączce
Nadruk na rączce
Parasol reklamowy z nadrukiem na pasku zapinającym
Nadruk na pasku zapinającym
Parasolka reklamowa z nadrukiem na pokrowcu
Logo na pokrowcu
Płytka 3D z logo w rączce parasola (naklejka żywiczna doming)
Płytka 3D z logo w rączce parasola (naklejka żywiczna doming)

Znamy się na rzeczy

Schirmmacher powstał ponad 50 lat temu jako producent parasoli przeciwdeszczowych i od tego czasu wyspecjalizował się w zadrukowanych parasolach przeciwdeszczowych i przeciwsłonecznychoraz namiotach składanych. Filozofia  produktowa jest prosta i polega na oferowaniu szczególnie wysokiej jakości w możliwie niskiej cenie. Do tego Schirmmacher posiada szeroki asortyment modeli, wariantów i kolorów oraz prawdopodobnie największą różnorodność możliwości zadruku reklamowego na rynku. Wiele pomocnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Ewentualnie możecie Państwo po prostu przedstawić swój pomysł i oczekiwania naszym specjalistom oraz otrzymać bezpłatny, niewiążący projekt i ofertę.

Parasole długie i kieszonkowe

Parasole przeciwdeszczowe dzielą się na parasole długie (parasole-laski) i parasole kieszonkowe (składane). Spośród parasoli długich wyróżniamy parasole standardowe, portierskie, parasole gościnne i dziecięce. Różnią się one wielkością i materiałem stelaża. Kij może być wykonany ze stali, aluminium, innego metalu lub drewna. W zależności od rodzaju użycia i obszaru zastosowania należy wybrać model z odpowiedni stelażem. Ma to wpływ nie tylko na design parasola, ale także na jego stabilność. Asortyment parasoli kieszonkowych różni się między sobą rozmiarem, stabilnością, a zwłaszcza mechanizmem otwierania.

Parasole z nadrukiem jako artykuły promocyjne

Parasole są jednym z najpopularniejszych produktów promocyjnych, ponieważ cieszą się zainteresowaniem bardzo szerokiej grupy docelowej. Schirmmacher jest ekspertem, jeśli chodzi o zadrukowane parasole dla firm. Wszystkie modele mogą być elastycznie zadrukowane. Stosujemy różne techniki druku i dlatego u schirmmachera niemal nie ma rzeczy niemożliwych. Od prostych i niedrogich parasolek przeciwsłonecznych do parasoli z całopowierzchniowym pełnym fotodrukiem - wszystko to jest możliwe do zrealizowania i to w większości już od niewielkich ilości minimalnych. Prześlij nam swoje logo i przedstaw swój pomysł, a my przygotujemy dla Ciebie darmowy projekt!

Parasole produkowane indywidualnie

Wiele parasoli z naszego asortymentu jest produkowanych na indywidualne zamówienie, inne są magazynowane. Zaletą produktów wykonywanych indywidualnie jest ich duża elastyczność w dopasowaniu do wyobrażeń klienta, na przykład poprzez nadruk na całej powierzchni. Możliwe są również różne kombinacje kolorystyczne. Nie ma prawie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o umieszczenie reklamy. Zaletą parasoli magazynowanych jest natomiast czas dostawy, który jest znacznie krótszy niż w przypadku parasoli wykonywanych na zamówienie indywidualne.

Z funkcją automatyczną lub bez

W naszym wachlarzu produktów znajdziecie Państwo parasole z otwieraniem ręcznym, automatycznym (za pomocą przycisku) oraz automatycznym otwieraniem i zamykaniem. Automatyczne otwieranie  jest standardowym wykończeniem przy parasolach długich. W przypadku parasoli kieszonkowych, wybór rodzaju zamykania zależy od zastosowania parasola. Parasole bez automatu są szczególnie lekkie i tanie. Parasole z automatycznym otwieraniem i zamykaniem (podwójny automat) mają tę zaletę, że do złożenia parasola wystarczy tylko jedna ręka.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
Tel.: +48 61 8800005
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe
Schirmmacher – 50 lat doświadczenia
close