CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

Parasol z panoramą miasta

 

Parasol długi czy kieszonkowy?

Jest to podstawowa kwestia, ponieważ obie wersje mają swoje zalety i w zależności od zastosowania lepiej sprawdzi się pierwszy lub drugi wariant. Parasole kieszonkowe cechują się niewielkim rozmiarem po złożeniu i można je bez problemu przechowywać w torbie lub plecaku. Idealne przy niepewnej pogodzie lub w pochmurne dni. Parasole typu laska (parasole długie) są dostępne również w dużych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu znajdą pod nim miejsce dwie osoby. Dużo zależy tutaj od osobistych preferencji. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych modeli - z drewnianą, aluminiową czy plastikową rączką, otwierane manualnie, automatycznie lub podwójnie automatycznie. Wszystko to w różnych przedziałach cenowych. Dzięki temu nietrudno znaleźć najodpowiedniejszy model na każdą okazję.

Miasto na parasolu

Nadruk na parasolu może być bardzo różnorodny - nadrukowane może być niemal wszystko, co spełnia nasze techniczne wymagania. Na przykład:

  • zdjęcia
  • obrazy, dzieła sztuki
  • rysunki dzieci
  • logo lub herb miasta
  • plan lub mapa miasta

 

Motywami mogą być np. zdjęcia charakterystycznych budynków, malownicze krajobrazy lub inne ciekawe zakątki. Niektóre miejsca i społeczności mogą pochwalić się lokalnymi artystystami, uwieczniającymi lokalne osobliwości w swoich dziełach. Innym źródłem oryginalnych obrazów są konkursy malarskie dla dzieci. Logo lub herb miasta czy regionu może także zostać wykorzystae lub stanowić inspirację przy projektowaniu nadruku parasola. Dzięki prostemu i celnemu dopasowaniu kolorów można często osiągnąć bardzo dobry efekt. Ciekawym pomysłem jest również połączenie estetyki z użytecznością - duża powierzchnia parasola może zawierać przydatne informacje dla  turystów i podróżnych, takie jak plan lub mapa miasta/regionu, mapa wyciągów narciarskich, szlaki turystyczne czy sieć komunikacji miejskiej.

Wymagania techniczne materiałów do druku

Do przygotowania projektu potrzebujemy od Państwa materiały w formie grafiki wektorowej (.pdf, .eps, .ai). Można ją dowolnie skalować. W przypadku zdjęć lub rysunków wymagana jest grafika rastrowa (.jpg, .tif) o rozdzielczości 300 dpi i oryginalnym rozmiarze (zwykle 1 m x 1 m).

Prezent, sprzedaż czy wynajem?

Podczas festiwali czy imprez miejskich, takich jak np. urodziny miasta parasole promocyjne są często rozdawane lub sprzedawane. Niektóre ośrodki turystyczne oferują parasole z nadrukiem przedstawiającym miejscowe osobliwości, jak znane budynki czy punkty turystyczne. Poza wartością użytkową taki parasol jest również nośnikiem miłych wspomnień przypominającym o urlopie spędzonym w danym mieście czy regionie, co niesie za sobą wartość sentymentalną.

Parasole z nadrukiem miasta są popularnym prezentem dla znanych osobistości odwiedzających miejscowość, delegacji z miast partnerskich czy chociażby współpracowników. Parasol kieszonkowy lub klasyczny parasol-laska to praktyczny i bardzo uniwersalny gadżet który dzięki któremu pobyt u nas zostanie dobrze zapamiętany. 

Niektóre miejscowości oferują także wynajem parasoli. Dzięki temu turyści i zwiedzający którzy pożyczyli parasol nie zostaną negatywnie zaskoczeni przez deszcz i będą mogli spokojnie i komfortowo zwiedzić najciekawsze zaułki i punkty miasta. Kiedy parasol nie jest już potrzebny, jest zostawiany w ostatnim odwiedzonym punkcie, jak sklep czy restauracja aż do następnego deszczu.

Więcej informacji

Nasz zespół na życzenie przygotuje dla Ciebie niewiążącą ofertę, jak również wizualizację projektu. Doradztwo i pomoc - od pomysłu do gotowego parasola - Ty również możesz się cieszyć parasolami z nadrukiem swojej miejscowości!

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe
close