CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

Parasole przeciwdeszczowe "Made in Europe"

Przyciągnij uwagę z daleka własnym logo lub nadrukiem - nawet w deszczu. Dzięki naszym wyjątkowym i wysokiej jakości indywidualnie drukowanym parasolom "Made in Europe" jest to bardzo proste. Zastanów się tylko nad projektem i ilością, my zrobimy za Ciebie resztę.

Zadrukowane parasole - przyciągają uwagę oraz zwiększają rozpoznawalność

 

Czy to z logo firmy, ze zdjęciem, czy nawet z planem miasta - parasole z nadrukiem to wyjątkowe produkty o wysokiej wartości użytkowej i rozpoznawalności!

Parasole z logo z pewnością zachwycą Twoich klientów i staną się niezawodnym prezentem, który zostanie doceniony, ponieważ każdy kiedyś potrzebuje parasola. A co najlepsze - każdy, kto wyrusza z Twoim parasolem, niesie Twój  logotyp w świat! Dzięki temu nie tylko przypomina on twojemu klientowi o twojej firmie i jej przesłaniu, ale także przyciąga uwagę nowych ludzi. Wypróbuj je!

A może chciałbyś zachęcić przyjaciół, krewnych lub znajomych do udziału w wyjątkowym evencie lub odwiedzenia interesującego miejsca? Umożliwia to parasol z fotonadrukiem lub mapą miasta, dzięki metodzie druku całopowierzchniowego na naszych unikalnych parasolach "made in Europe". Zastanów się tylko nad motywem i przyjdź do nas ze swoimi pomysłami. Zadrukowanie parasoli to dziecinna zabawa z naszym doświadczeniem. Zdjęcie pary młodej na parasolu może uświetnić całą imprezę weselną, a mapy miasta na parasolu bezpiecznie poprowadzą grupę wycieczkową przez kręte metropolie i pozwolą odnaleźć się w tłumie. Dzięki temu wędrówki nawet w deszczową pogodę stają się niezapomnianą przyjemnością.

Zadrukowane parasole - nasz wyjątkowy serwis dla Ciebie!

 

Możecie na nas polegać, jeśli chodzi o indywidualnie drukowane parasole z Europy! Zapewniamy nie tylko wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług, ale także przyjazny dla klienta, profesjonalny serwis, który oferuje Państwu nieporównywalne korzyści.

Już od niewielkiej ilości minimalnej zamówienia 48 sztuk wyczarujemy na Waszych parasolkach wymarzony motyw! Szeroka gama kolorów i zrównoważona produkcja przemawiają za naszymi parasolami, które mogą być elastycznie zadrukowane. Czy to parasole z logo w jednym miejscu, czy też druk całopowierzchniowy - Wasze indywidualne pomysły i życzenia są naszą motywacją! Możliwe są również zamówienia specjalne.

W naszym sklepie dajemy gwarancję otrzymania wysokiej jakości produktów i parasoli "made in Europe". Dzięki krótkim odległościom transportu możemy również zaoferować krótki czas dostawy. Co więcej, nasze produkty przekonują uczciwym i dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Niezależnie od tego, czy chodzi o druk parasoli, czy projekt namiotu - do każdego klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie. Rozejrzyj się po naszych ofertach w spokoju i dokonaj wyboru. Jesteśmy tego pewni: indywidualnie drukowane parasole "made in Europe" zachwycą również Ciebie, Twoich klientów i przyjaciół.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
Tel.: +48 61 8800005
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe
Schirmmacher – 50 lat doświadczenia
close