CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Parasole eventowe już od 1 sztukiParasole eventowe już od 1 sztuki

    Parasole eventowe z nadrukiem

    Mobilne parasole przeciwsłoneczne
    produkowane indywidualnie

Mobilne parasole przeciwsłoneczne

Mobilne parasole handlowe

Ze względu na swój rozmiar, wagę i dwuczęściowy maszt, przenośne parasole są idealne na imprezy, targi, festyny i inne eventy. Wszystkie parasole eventowe można łatwo przetransportować, a montaż i demontaż trwa zaledwie kilka minut.

Parasole eventowe

Jako parasole eventowe określamy zazwyczaj małe i bardzo mobilne parasole przeciwsłoneczne o średnicy do 2 metrów. Istnieją jednak również większe parasole z aluminiowym stelażem i wieloczęściowym masztem, które są szczególnie łatwe w transporcie, montażu i demontażu. Wszystkie modele są dostępne w różnych wersjach, kolorach i kształtach. Parasole eventowe mogą być produkowane i zadrukowane już od małych ilości na życzenie klienta oraz mogą służyć jako parasole reklamowe. Dzięki temu oferują niedrogą i dużą powierzchnię reklamową.

Eksperci od zadrukowanych parasoli

Schirmmacher jest specjalistą od zadrukowanych parasoli. W zależności od obszaru użycia, stosowane są różne techniki druku, takie jak druk cyfrowy, sitodruk ręczny lub druk płaski. Możemy zrealizować wszystko, od prostego parasola z logo do parasola z nadrukiem na całej powierzchni. Nasi eksperci chętnie Ci doradzą i wspólnie z Tobą opracowują optymalny parasol reklamowy w zależności od tego, gdzie zamierzasz go zastosować.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe