CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

BeachCamper - idealny na urlop!

 

BeachCamper to świetne rozwiązanie na wakacje: parasol, który w zależności od pogody może być zarówno parasolem przeciwsłonecznym, jak i przeciwdeszczowym. Zajmujący niewiele miejsca i szykownie zapakowany BeachCamper uchroni Cię przed słońcem na plaży jak i przed niespodziewaną ulewą.

BeachCamper o średnicy 147 cm charakteryzuje się:

  • systemem Windproof
  • poszyciem z ochroną UV w wielu kolorach
  • dolnym masztem z włókna szklanego ze szpicą do wbicia w ziemię
  • praktycznym pokrowcem z siatki

 

System windproof

System ten chroni parasol przed nadmiernym naprężeniem powodowanym przez podmuchy wiatru: Elastyczny stelaż w wypadku bardzo silnego wiatru odgina się zapobiegając złamaniu. Po ustaniu wichury odegnij parasol do poprzedniego kształtu i ciesz się wypoczynkiem dalej!

Poszycie z ochroną UV

Nasz parasol przeciwdeszczowo-plażowy dostępny jest  w pogodnej, wakacyjnej gamie kolorystycznej. Są to: żółty, niebieski, trawiastozielony, pomarańczowy, czerwony oraz kremowy. Wszystkie poszycia tego modelu są również wyposażone w ochronę UV.

Dolny maszt z tworzywa sztucznego

Bez dolnej części masztu BeachCamper to zwykły, (chociaż duży) parasol przeciwdeszczowy. Dolny maszt z włókna szklanego można szybko i łatwo przymocować do spodu rączki: w ten sposób otrzymasz parasol przeciwsłoneczny. Aby go wyciągnąć, wystarczy nacisnąć przycisk blokujący na końcu uchwytu. Dolny maszt jest zakończony szpicą, która pozwala wbić parasol w ziemię.

Praktyczny pokrowiec z siatki

Dzięki praktycznemu etui z siatki oraz paskowi ściągającemu może on być bez problemu transportowany.

BeachCamper jako artykuł promocyjny

Podobnie jak wszystkie parasole reklamowe z naszego asortymentu, również ten parasol można zadrukować: na poszyciu (8 paneli), oraz na torbie do przenoszenia. Dokładne informacje nt. maksymalnych wymiarów nadruku znajdują się pod przyciskiem "Obszary zadruku" na stronie internetowej danego produktu. (dla modelu BeachCamper także tutaj.)

Parasole z nadrukiem to doskonały nośnik reklamy w przestrzeni publicznej. Obdarowani przez Ciebie klienci/znajomi z pewnością chętnie skorzystają z naszego wielofunkcyjnego parasolu urlopowego, stając się jednocześnie ambasadorem Twojej marki.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
Tel.: +48 61 8800005
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe
Schirmmacher – 50 lat doświadczenia
close