CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Dlaczego schirmmacher?Dlaczego schirmmacher?

    Dlaczego schirmmacher?

Indywidualne podejście

Doradztwo ma dla nas bardzo duże znaczenie. Po prostu przedstaw nam swój pomysł, a nasz zespół przygotuje dla Ciebie darmowy i niewiążący projekt.

Profesjonalizm

Jesteśmy specjalistami jeśli chodzi o parasole, szczególnie w ich personalizacji. Świadczy o tym ponad 50 lat doświadczenia jako producent i importer.

Korzystne ceny

Schirmmacher szczyci się zarówno najlepszymi cenami, jak i jakością produktów. Udaje nam się to dzięki temu, że w porównaniu z wieloma sprzedawcami artykułów reklamowych wyspecjalizowaliśmy się tylko w parasolach i namiotach. Więcej na ten temat

Szybkość

Naszą ofertę i projekt otrzymasz zazwyczaj w ciągu dnia. Dostawa wzorca jest możliwa w ciągu kilku dni. W zależności od modelu i wykończenia, w ciągu kilku tygodni otrzymasz gotowe, zadrukowane indywidualnie parasole.

Elastyczność

Od parasola z pojedyńczym logiem do parasola w pełni zadrukowanego - u nas wszystko jest możliwe. W zależności od ilości sztuk i czasu dostawy, istnieją niezliczone możliwości w zakresie wykonania i zadruku parasoli. Wspieramy Cię w projektowaniu.

Dostawa gratis

Dostawa wszystkich produktów jest bezpłatna w wielu krajach UE. Więcej na ten temat

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe