CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Namioty składane z nadrukiemNamioty składane z nadrukiem

    Namioty z nadrukiem

    Namioty składane i gwieździste produkowane

    i drukowane indywidualnie z logo lub zdjęciem

Wybór po kategorii namiotu

Wybór po temacie

Poradniki

oeffnungssysteme sonnenschirme

Rozłożenie namiotu

Rozłożenie namiotu trwa tylko kilka minut, a do jego rozłożenia - w zależności od rozmiaru - często wystarczą dwie osoby, a czasami nawet jedna. Przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję rozkładania namiotu w formie krótkiego video.

Zadruk już od jednej sztuki!

Zadruk już od jednej sztuki!

Dla namiotów drukowanych indywidualnie nie ma ilości minimalnych. Namioty z nadrukowanym logo lub z drukiem całopowierzchniowym  są dostępne już od jednej sztuki. Każdy namiot produkowany jest indywidualnie na życzenie klienta.

Wybór po serii

Do katalogu online

Namioty z nadrukiem

W naszym asortymencie wyróżniamy namioty składane oraz namioty-gwiazdy. Szczególnie duży wybór różnych modeli istnieje zwłaszcza przy namiotach składanych. Różnią się one głównie rozmiarem i stabilnością. Wszystkie namioty są produkowane indywidualnie w Europie, mogą być wyposażone w ściany boczne i elastycznie zadrukowane, m. in. drukiem cyfrowym na całej powierzchni. Nie ma wtedy niemal żadnych ograniczeń w zakresie personalizacji. Namioty rozkładane, eventowe, czy namioty-gwiazdy to idealna przestrzeń reklamowa. Jest to tania i mobilna forma reklamy o dużej sile oddziaływania. Wszystkie namioty i ściany namiotowe od firmy Schirmmacher cieszą się wysoką jakością i są produkowane indywidualnie.

Krótki czas dostawy

Wszystkie namioty składane produkowane są na indywidualne życzenie klienta. Dostawa jest zwykle możliwa w ciągu zaledwie 3-4 tygodni, towar jest dostarczany bezpośrednio od producenta do klienta.

Darmowy projekt

Pierwszy projekt personalizowanego namiotu rozkładanego przygotujemy dla Ciebie całkowicie bezpłatnie. Specjalizujemy się w projektowaniu namiotów i parasoli i wiemy, na co należy zwrócić uwagę, aby nadruk nabrał wyrazistości. Wystarczy, że prześlesz nam swoje materiały graficzne, a my przygotukemy dla Ciebie projekt namiotu z logo Twojej firmy lub dowolną grafiką.

Schirmmacher - ponad 50 lat doświadczenia

Schirmmacher od lat specjalizuje się w druku namiotów składanych i parasoli reklamowych. W przeciwieństwie do wielu sprzedawców artykułów reklamowych, oferujemy tylko wybrane grupy produktów. Właśnie to umożliwia nam oferowanie świetnej obsługi i ponadprzeciętnego stosunku ceny do jakości.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
Tel.: +48 61 8800005
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe
Schirmmacher – 50 lat doświadczenia
close