CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Namioty składane z nadrukiemNamioty składane z nadrukiem

    Namioty z nadrukiem

    Namioty składane i gwieździste produkowane

    i drukowane indywidualnie z logo lub zdjęciem

Wybór po kategorii namiotu

Wybór po temacie

Poradniki

Poradnik dotyczący rozmiaru namiotu

Poradnik dotyczący rozmiaru namiotu

Jak wielu ludzi lub stołów zmieści się w określonym namiocie? Tutaj znajdziesz praktyczny zarys namiotów w różnych rozmiarach.

Namiot z nadrukiem całopowierzchniowym

Namiot z nadrukiem całopowierzchniowym

Wszystkie namioty składane mogą być zadrukowane na całej powierzchni. Od nadruku logotypu na jednokolorowej tkaninie, do całopowierzchniowego druku cyfrowego - niemal wszystko jest u nas możliwe. Każdy namiot produkowany jest na indywidualne zamówienie.

 

Zakup namiotu - 7 wskazówek

Zakup namiotu - 7 wskazówek

Nie jest łatwo znaleźć odpowiedni namiot. Z tymi kilkoma wskazówkami będziesz wiedział, na co powinieneś zwrócić uwagę oraz jaki model najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Namioty składane made in EU

Namioty składane made in EU

Wszystkie nasze namioty są produkowane w Europie. Ma to kilka zalet, wśród których są krótkie terminy dostaw, elastyczne możliwości produkcji i zadruku, jak również wysoka jakość wykonania.

oeffnungssysteme sonnenschirme

Rozłożenie namiotu

Rozłożenie namiotu trwa tylko kilka minut, a do jego rozłożenia - w zależności od rozmiaru - często wystarczą dwie osoby, a czasami nawet jedna. Przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję rozkładania namiotu w formie krótkiego video.

Zadruk już od jednej sztuki!

Zadruk już od jednej sztuki!

Dla namiotów drukowanych indywidualnie nie ma ilości minimalnych. Namioty z nadrukowanym logo lub z drukiem całopowierzchniowym  są dostępne już od jednej sztuki. Każdy namiot produkowany jest indywidualnie na życzenie klienta.

Wybór po serii

Do katalogu online

Namioty z nadrukiem

W naszym asortymencie wyróżniamy namioty składane oraz namioty-gwiazdy. Szczególnie duży wybór różnych modeli istnieje zwłaszcza przy namiotach składanych. Różnią się one głównie rozmiarem i stabilnością. Wszystkie namioty są produkowane indywidualnie w Europie, mogą być wyposażone w ściany boczne i elastycznie zadrukowane, m. in. drukiem cyfrowym na całej powierzchni. Nie ma wtedy niemal żadnych ograniczeń w zakresie personalizacji. Namioty rozkładane, eventowe, czy namioty-gwiazdy to idealna przestrzeń reklamowa. Jest to tania i mobilna forma reklamy o dużej sile oddziaływania. Wszystkie namioty i ściany namiotowe od firmy Schirmmacher cieszą się wysoką jakością i są produkowane indywidualnie.

Krótki czas dostawy

Wszystkie namioty składane produkowane są na indywidualne życzenie klienta. Dostawa jest zwykle możliwa w ciągu zaledwie 3-4 tygodni, towar jest dostarczany bezpośrednio od producenta do klienta.

Darmowy projekt

Pierwszy projekt personalizowanego namiotu rozkładanego przygotujemy dla Ciebie całkowicie bezpłatnie. Specjalizujemy się w projektowaniu namiotów i parasoli i wiemy, na co należy zwrócić uwagę, aby nadruk nabrał wyrazistości. Wystarczy, że prześlesz nam swoje materiały graficzne, a my przygotukemy dla Ciebie projekt namiotu z logo Twojej firmy lub dowolną grafiką.

Schirmmacher - ponad 50 lat doświadczenia

Schirmmacher od lat specjalizuje się w druku namiotów składanych i parasoli reklamowych. W przeciwieństwie do wielu sprzedawców artykułów reklamowych, oferujemy tylko wybrane grupy produktów. Właśnie to umożliwia nam oferowanie świetnej obsługi i ponadprzeciętnego stosunku ceny do jakości.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe