CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

Małe parasole przeciwsłoneczne

Parasole przeciwsłoneczne ze średnicą do 2 metrów i stabilnym, metalowym masztem. Małe ilości minimalne, krótki czas dostawy i wszechstronne możliwości zadruku.

wszystkie | małe modele | duże modele | mobilne i duże | z bocznym masztem | leżaki | made in Germany | niska cena | wyposażenie

Jako małe parasole przeciwsłoneczne określamy modele o średnicy do 2 metrów. Są one używane w różnego rodzaju eventach i są dostępne w różnych wersjach. Poniżej opisano różnice między nimi parasolami.

Kształt

Małe parasole są okrągłe lub kwadratowe. Okrągłe parasole składają się z 8 paneli, a kwadratowe w większości z 4. Wszystkie modele mogą być wyprodukowane z owiewką lub bez niej. Owiewka ma znaczący wpływ na wygląd: parasole z owiewką mają klasyczny design, bez niej parasol wygląda bardziej nowocześnie.

Rozmiar

Zarówno kwadratowe, jak i okrągłe parasole dostępne są w różnych rozmiarach. Najpopularniejszym modelem używanym podczas eventów jest parasol ze średnicą 180 cm dla okrągłych, oraz 125 x 125 cm dla kwadratowych parasoli.

Właściwości

Wszystkie parasole plażowe składają się ze stabilnego stelaża ze stalowym masztem i wysokiej jakości poliestrowego poszycia. Maszt jest zawsze dwuczęściowy, co sprawia, że parasole są szczególnie mobilne. Niektóre modele wyposażone są w funkcję łamania, która pozawala dopasować kąt nachylenia parasola do słońca, co zwiększa kofort użytkowania. 

Możliwości nadruku

Małe parasolki świetnie się sprawdzą jako nośnik reklamy. Wszystkie modele mogą być elastycznie i indywidualnie zadrukowane jako parasole reklamowe. W przypadku małych ilości zlecenia realizowane są w druku cyfrowym, a w przypadku większych zamówień w sitowym druku płaskim. Nadruk barwny według specyfikacji Pantone lub drukowanie motywów fotograficznych jest możliwe bez problemu na wszystkich modelach.

Made in EU

Wszystkie parasole przeciwsłoneczne od Schirmmachera produkowane są w Unii Europejskiej. Gwarantuje to wysoką jakość produktów, małe ilości minimalne lub ich brak i krótki czas dostawy.

Wyposażenie

Najważniejszym elementem wyposażenia parasoli jest dobrze dopasowana podstawa. W zależności od miejsca zastosowania oraz rodzaju parasola można dobrać inny rodzaj podstawy. Najpopularniejszymi rodzajami są klasyczna podstawa plastikowa do wypełnienia wodą lub piaskiem lub podstawa rozkładana - trójnik. Dla specjalnych zastosowań (np. do zamontowania parasola przy stoliku bądź na balkonie)  mamy też w asortymencie specjalne klamry.

Alternatywy

Jako alternatywa mogą posłużyć większe parasole przeciwsłoneczne lub namioty składane. Większe parasole gastronomiczne różnią się od mniejszych modeli (plażowych) nie tylko rozmiarem, ale też konstrukcją stelaża czy systemem otwierania. Namioty składane oferują zwłaszcza przy eventach interesującą alternatywę do parasoli.

Pokaż wszystkie produkty
X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe