CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

Schirmmacher - nasze logo

 

Schirmmacher postrzega siebie jako markę skoncentrowanej kompetencji i profesjonalizmu w dziedzinie parasoli i namiotów reklamowych. Parasole przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne oraz namioty rozkładane są projektowane i produkowane na indywidualne życzenie klientów. Nazwa schirmmacher w języku niemieckim oznacza producenta parasoli i określa naszą misję. Wiele lat doświadczenia w branży oraz pasja do tego co robimy sprawiło, że dzisiaj należymy do wiodących dostawców parasoli i namiotów reklamowych.

więcej o naszej historii

 

 

Dlaczego orzeł?

 

To, co łączy orła z parasolami jest dosyć proste. To właśnie jego pióra doskonale chronią ptaka przed słońcem i deszczem. Pióra są cudem natury - są niezwykle lekkie, wytrzymałe, wodoodporne i tworzą eleganckie pokrycie. Są to dokładnie te same cechy, które powinnien posiadać dobry parasol lub namiot od firmy schirmmacher. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się umieścić orła w naszym logo.

 

Pomysł i projekt:

Ölz Grafik-Design, Dornbirn, Austria

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe
close