CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

Leżaki z nadrukiem

Wysokiej jakości leżaki drewniane z wytrzymałym, poliestrowym poszyciem. Dostępne z nadrukiem na całej powierzchni już od 5 szt.

wszystkie | małe modele | duże modele | mobilne i duże | z bocznym masztem | leżaki | made in Germany | niska cena | wyposażenie

Pokaż wszystkie produkty
Różne modele leżaków plażowych: najlepsza cena + małe ilości minimalne

Różne modele leżaków plażowych: najlepsza cena + małe ilości minimalne

Pozwól nam zadrukować leżaki z naszego  asortymentu Twoim logo. W ofercie posiadamy również wysokiej jakości leżak dla dwóch osób. Ilość minimalna zamówienia wynosi już 5 sztuk! Chętnie doradzimy Ci telefonicznie lub mailowo wybór najlepszego leżaka reklamowego oraz jego projekt.

Projekt i dostawa leżaka z Twoim nadrukiem gratis

Projekt i dostawa leżaka z Twoim nadrukiem gratis

Nie ważne, czy masz już gotowy projekt leżaka w głowie, lub wiesz tylko mniej więcej, jak Twój leżak powinien wyglądać: chętnie przygotujemy dla Ciebie pierwszy projekt leżaka gratis. Nie wahaj się więc skontaktować z nami. Co więcej, dostawa na terenie całej Polski jest gratis.

Leżak plażowy z własnym logo

Zamówiłeś u nas parasol przeciwsłoneczny i chciałbyś do tego leżak z nadrukiem? Świetny pomysł! Zadrukowane leżaki jako nośniki reklamy są świetnym uzupełnieniem parasola reklamowego. Nie tylko przyciągają uwagę, ale także zapraszają gości do wygodnego odpoczynku. Jeśli zaserwujesz jeszcze zimne napoje, nie będziesz się mógł od nich uwolnić!

 

Leżaki z nadrukiem całopowierzchniowym

Wszystkie leżaki z naszego asortymentu możesz zadrukować całopowierzchniowo. W druku cyfrowym wszystkie kombinacje kolorystyczne, a nawet gradienty są możliwe. Daj się więc ponieść kreatywności projektując swój spersonalizowany leżak!

A jeśli brakuje Ci pomysłu - skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe