CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • JakośćJakość

    Jakość w niskiej cenie - parasole przeciwdeszczowe od schirmmachera

    schirmmacher - wysokiej jakości parasole przeciwdeszczowe w niskiej cenie

Gwarancja i jakość

Zależy nam, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług i mógł bez wahania złożyć u nas zamówienie. Dlatego dbamy o wysoką jakość we wszystkich obszarach i oferujemy dwuletnią gwarancję na wszystkie nasze produkty.

Nasza gwarancja jakości

 

Jakość jest naszym najwyższym priorytetem - pod każdym względem. Obejmuje to nie tylko produkcję najwyższej klasy wyrobów, ale także zaufanie i niezawodność w kontaktach z naszymi klientami i dostawcami.

  • Do produkcji naszych parasoli z nadrukiem używamy więc tylko wysokiej jakości, starannie przetworzonych materiałów.

 

  • Dużą wagę przywiązujemy również do profesjonalnej, pomocnej obsługi naszych klientów - od opracowania pierwszego pomysłu do dostarcznia gotowego produktu. Po zrealizowanym zamówieniu wciąż jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi do pomocy w dowolnej sprawie.

 

2 lata gwarancji

 

Aby dać Państwu pełne poczucie pewności i bezpieczeństwa, przy zakupie naszych artykułów reklamowych udzielamy na nie 2 lata gwarancji. Gwarancja obowiązuje w następujących przypadkach:

  • Jeśli z Państwa produktem wystąpi problem wynikający z wad materiałowych lub produkcyjnych, schirmmacher według własnego uznania naprawi lub wymieni produkt. Jeśli zarówno naprawa, jak i wymiana nie są możliwe, Klientowi zostanie zwrócona kwota zakupu.

 

  • Ta gwarancja obejmuje tylko wady fabryczne, nie obejmuje natomiast uszkodzeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania, zaniedbań, wypadków, ścierania, ekstremalnych temperatur, rozpuszczalników, kwasów, wody, normalnego zużycia lub nieprawidłowego transportu (np. przez linie lotnicze).

 

  • Z gwarancji wyłączone są zmiany koloru, które mogą wystąpić pod wpływem promieniowania UV i światła słonecznego. Odporność na światło zależy od wielu czynników, takich jak np. kolory, technika druku, czas nasłonecznienia, ustawienie. Chętnie doradzimy Państwu w tym temacie.

 

Kodeks postępowania

 

Jako lokalne, rodzinne i świadome społecznie przedsiębiorstwo, oczekujemy od naszych dostawców nie tylko dostarczania produktów wysokiej jakości, ale również przestrzegania najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju i produkcji. W ten sposób możemy zagwarantować, że Państwa dobrej jakości produkt jest produkowany na uczciwych warunkach.

Od naszych partnerów wymagamy postępowania zgodnie z naszym kodeksem postępowania - naruszenia prowadzą do zerwania stosunków handlowych.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe