CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at

Schirmmacher sponsorem WOŚP

 

Chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, czym jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 31 stycznia 2021 już po raz 29. odbył się finał tej największej w Polsce akcji charytatywnej. Charakterystyczne czerwone serduszko towarzyszy nam już od 1993 roku, kiedy to odbył się pierwszy finał akcji. Jak co roku zbierano  środki na określony cel związany z opieką zdrowotną i wsparciem szpitali w całej Polsce. W tym roku wsparto oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

Organizacja mimo epidemii

Setki tysięcy wolontariuszy we wszystkich polskich miastach zbierało środki na szczytny cel. We wszystkich większych miastach zorganizowane były lokalne sztaby Wielkiej Orkiestry, a transmisje ze sztabów można było śledzić na żywo na facebooku, na stronach internetowych lokalnych sztabów czy w lokalnych stacjach telewizyjnych. Harmonogram dnia w sztabach wypełniony był wieloma ciekawymi wydarzeniami, jak koncerty, warsztaty artystyczne, pokazy sztuk walki czy parady. W tym roku z powodu wyjątkowej sytuacji epidemiologicznej i częściowego lockdownu, wiele z tych atrakcji odbywało się zdalnie. Na aukcjach można było wylicytować wiele gadżetów oraz artefaktów przekazanych Wielkiej Orkiestrze, z których dochód trafiał do „puszki” WOŚP.

 

Nasz udział

Wśród wielu interesujących przedmiotów wystawionych na aukcjach, można było również wylicytować pakiety gadżetów zawierających parasolki składane naszej marki. Firma Schirmmacher postanowiła przekazać lokalnemu sztabowi WOŚP z Częstochowy 48 szt. parasolek kieszonkowych Mini Trip X-Matic z nadrukiem tej akcji. Zostały one następnie wystawione na aukcjach w ramach WOŚP-owych pakietów gadżetów oraz sprzedawane w siedzibie sztabu.

 

Podsumowanie

Pomimo panujących, trudnych warunków epidemiologicznych spowodowanych COVID-19 a także siarczystego mrozu udało się zebrać rekordową sumę – kwota deklarowana ogłoszona przez Jurka Owsiaka to ponad 127 mln zł! Ostateczny wynik zostanie ogłoszony jak co roku 8 marca. Cieszymy się, że mogliśmy zostać patronem tej  wyjątkowej akcji charytatywnej oraz dołożyć swoją „cegiełkę” do jej wyniku końcowego.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
Tel.: +48 61 8800005
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe
Schirmmacher – 50 lat doświadczenia
close