CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Historia firmyHistoria firmy

Parasole reklamowe - wczoraj i dziś

Początek przygody z parasolami

Nasza historia zaczyna się w latach 50-tych, kiedy Hans Ströhle założył w Götzis w Austrii mały zakład produkujący parasole. Niewielki warsztat wkrótce przerodził się w fabrykę zatrudniającą 30 pracowników i zaopatrującą  sklepy w całej Austrii i w południowych Niemczech. Firma Ströhle wyrobiła sobie markę dzięki wysokiej jakości parasolom krajowej produkcji.

Ekspert od parasoli reklamowych

W latach 80-tych odkryto parasol jako popularne medium reklamowe. W tym samym czasie spadła sprzedaż w klasycznym segmencie parasolowym. Firma Ströhle podążyła za trendem i już wtedy zaczęła się specjalizować w parasolach reklamowych. W związku z tym coraz bardziej zwiększał się import stelaży, a wreszcie całych parasoli. Jednocześnie z biegiem lat coraz bardziej poszerzał się asortyment oraz możliwości druku.

Schirmmacher wchodzi do sieci

Pierwsza strona internetowa firmy Ströhle pod ówczesną nazwą "Werbeschirm Profi" ("Specjalista od parasoli reklamowych") została uruchomiona już w 1997 roku, z uwagi na fakt, że sprzedaż online nabierała coraz większego znaczenia. Jednocześnie Schirmmacher zdecydował się zrezygnować z personelu terenowego i udziałów w targach, aby móc zaoferować zainteresowanym i klientom doskonałą obsługę i świetny stosunek jakości do ceny bezpośrednio z centrali.

Parasole przeciwsłoneczne i namioty

W 2005 r. asortyment został rozszerzony o parasole przeciwsłoneczne, a wkrótce potem dołączyły również namioty składane, jako idealne uzupełnienie wachlarzu produktów. Również w tym przypadku Schirmmacher od samego początku przywiązuje dużą wagę do szerokiej gamy wzorów i możliwości projektowych. Jednocześnie firma Schirmmacher coraz bardziej koncentrowała się na indywidualnych możliwościach w zakresie druku swoich produktów.

Rozwój

Firma Schirmmacher staje się jednym z wiodących dostawców zadrukowanych parasoli przeciwdeszczowych, parasoli przeciwsłonecznych i namiotów składanych w krajach niemieckojęzycznych. Jej klienci pochodzą z różnych sektorów gospodarki, od przemysłu, handlu, usług i rzemiosła po gastronomię i hotelarstwo. Właścicielem jest Stöhle GmbH, rodzinna firma, która jest obecnie zarządzana w trzecim pokoleniu przez rodzeństwo Conny Domig-Ströhle i Christiana Ströhle. Firma Stöhle prowadzi również sklepy detaliczne z torbami i bagażami.

Nowy rozdział

W 2019 roku powstaje nowa spółka, Schirmmacher CST GmbH, której właścicielem jest Christian Ströhle. Nowa firma przejmuje od Ströhle GmbH jednostkę biznesową zajmującą się parasolami reklamowymi i namiotami oraz zapowiada nową erę dla firmy Schirmmacher. Usługi nadruku na parasolach i namiotach są dalej rozwijane, a wachlarz gadżetów reklamowych systematycznie poszerzany. W centrum uwagi pozostają jakość, niezawodność i dobry stosunek ceny do usługi. W 2020 Schirmmacher ze swoim asortymentem parasoli przeciwdeszczowych wchodzi na rynek polski. 

Należymy także do Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Schirmmacher – 50 lat doświadczenia