CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Dlaczego my?Dlaczego my?

    dobre powody dla Schirmmachera

    schirmmacher ekspert od parasoli reklamowych

Dlaczego oferujemy tak niskie ceny?

Niskie koszty sprzedaży

Zrezygnowaliśmy z kosztownej pracy "w terenie" i drogich udziałów w targach. Zamiast tego nasi klienci otrzymują najlepszą fachową obsługę "zza biurka". Właśnie dlatego jesteśmy szczególnie szybcy i niezawodni w realizacji ofert i zamówień.

Krótka droga

Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z producentami i dostawcami. Wiele z naszych produktów dostarczanych jest bezpośrednio od producenta do klienta bez konieczności kosztownego magazynowania pośredniego i odsprzedaży.

Przekonanie o wysokiej jakości

Oferujemy wysokiej jakości produkty w możliwie jak najniższych cenach. Nie włączamy do naszej oferty produktów, które nie spełniają naszych wymagań. Pozwala to na zminimalizowanie problemów z jakością i zaoszczędzenie kosztów reklamacji.

Specjalizacja

Nasza oferta ogranicza się do parasoli przeciwdeszczowych. Skupienie się na tym konkretnym segmencie rynku pozwala nam dogłębnie poznać nasze produkty oraz procesy produkcyjne, przez co jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze lepszy stosunek ceny do jakości oraz skuteczniej zaspokoić Państwa potrzeby.

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe