CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Dlaczego my?Dlaczego my?

    dobre powody dla Schirmmachera

    schirmmacher ekspert od parasoli reklamowych

Dlaczego oferujemy tak niskie ceny?

Niskie koszty sprzedaży

Zrezygnowaliśmy z kosztownej pracy "w terenie" i drogich udziałów w targach. Zamiast tego nasi klienci otrzymują najlepszą fachową obsługę "zza biurka". Właśnie dlatego jesteśmy szczególnie szybcy i niezawodni w realizacji ofert i zamówień.

Krótka droga

Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z producentami i dostawcami. Wiele z naszych produktów dostarczanych jest bezpośrednio od producenta do klienta bez konieczności kosztownego magazynowania pośredniego i odsprzedaży.

Przekonanie o wysokiej jakości

Oferujemy wysokiej jakości produkty w możliwie jak najniższych cenach. Nie włączamy do naszej oferty produktów, które nie spełniają naszych wymagań. Pozwala to na zminimalizowanie problemów z jakością i zaoszczędzenie kosztów reklamacji.

Specjalizacja

Nasza oferta ogranicza się do parasoli przeciwdeszczowych, parasoli przeciwsłonecznych oraz namiotów składanych. Skupienie się na tym konkretnym segmencie rynku pozwala nam dogłębnie poznać nasze produkty oraz procesy produkcyjne, przez co jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze lepszy stosunek ceny do jakości oraz skuteczniej zaspokoić Państwa potrzeby.

Schirmmacher – 50 lat doświadczenia