CST GmbH – schirmmacher.com

Junker-Jonas-Platz 3 T. +43 5523 62 56 212
6840 Götzis/Österreich info@schirmmacher.at
  • Członkowstwo w SEDEXCzłonkowstwo w SEDEX

Jesteśmy dumnym członkiem Sedex!

Sedex (Supplier Ethical Data Exchange) to globalna organizacja non-profit zrzeszająca firmy zaangażowane w ciągłe doskonalenie etycznego postępowania w swoich łańcuchach dostaw. Sedex to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie pomagające zmniejszyć ryzyko, chronić reputację firmy i usprawnić praktyki etyczne. Organizacja liczy obecnie ponad 65 000 członków (stan na połowę 2022 r.). Nasz numer członkowski to ZC419916683.

 

Nie tylko my, ale także wielu naszych dostawców są członkami Sedex lub porównywalnej organizacji. Poprzez to zobowiązujemy się do utrzymania i optymalizacji następujących czterech filarów:

  • Warunki pracy

  • Zdrowie i bezpieczeństwo

  • Troska o środowisko

  • Etyka biznesu

 

Zarówno my, jak i nasi partnerzy biznesowi zobowiązujemy się do zachowania etycznie poprawnej postawy i nieustannego doskonalenia się. W naszej firmie podjęliśmy świadomą decyzję o zainwestowaniu w to pieniędzy i zasobów, ponieważ wymienione tematy odgrywają dla nas ważną rolę.

 

Więcej na temat Sedex: https://www.sedex.com/

X
Zapytanie i darmowy projekt

Indywidualne doradztwo
e-mail: info@schirmmacher.pl

Moje życzenia
Darmowy projekt

Żeby otrzymać darmowy pierwszy projekt oraz ofertę, wystarczy udostępnić tutaj swój logotyp lub zdjęcie.

Możesz wybrać więcej plików poprzez przytrzymanie przycisku CTRL.

W przypadku pierwszego projektu opracowujemy go na podstawie otrzymanych od Ciebie plików. Jeśli dane od Ciebie nie nadają się do edycji, skonsultujemy się z Tobą.

Moje dane kontaktowe